Choď na obsah Choď na menu

Coctail party

Harley Saloon® so svojou veľkou kapacitou, unikátnou westernovo-mexickou atmosférou, klimatizovaným interiérom, najväčšou letnou terasou s odsúvacou strechou, záhradou, dvoma separátnymi miestami pre program a tancovanie, bezproblémovým parkovaním, Vám poskytne skvelé miesto na netradičnú coctail party, aj pre väčšie množstvo pozvaných hostí, ktoré sa môže konať buď po firemných meetingoch, konferenciách, prezentáciách, alebo ako samostatný firemný event. Harley Saloon® neúčtuje žiaden prenájom priestoru, žiadne parkovné, alebo iné "podružné náklady". Akcia Vás bude stáť iba to, čo skonzumujete a služby, ktoré si Vy objednáte.

 

Coctail party v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon®

 

Tento druh spoločenskej akcie je možné organizovať pre menší a väčší počet pozvaných hostí. Coctail party sa organizuje obvykle za účelom neformálneho zoznámenia, k naviazaniu kontaktov, napríklad pri príležitosti začatia, alebo ukončenia obchodných jednaní, módnej prehliadky, festivalu, výstavy, osláv výročia rôznych organizácií a podnikov, pri založení nového podniku (Grand Opening), predstavenie projektu a iné. Ako rodinná oslava sa koktail party organizuje napríklad pri príležitosti zasnúbenia, osláv významných výročí, narodenie dieťaťa atď.

 

 Coctail party sa môže organizovať dvoma spôsobmi :

Coctail party v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon®

- usporiadanie bez bufetových stolov

Hostia konzumujú všetko rukami z ponúkaných podnosov, ktoré nosí obsluhujúci personál medzi hosťami. Pokrmy sú pripravované tak, aby k ich konzumácii neboli potrebné žiadne príbory. Obsluhujúci personál ponúka papierové obrúsky.

 

 

Coctail party v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon®

 

 

- usporiadanie s bufetovými stolmi

Coctail party organizovaná s bufetovými stolmi je riešená ako samoobsluha. Bufetové stoly sú rozdelené na stoly pre studené a teplé pokrmy, ovocie, dezerty. Pri riešení rozmiestnenia bufetových stolov je dôležité myslieť na to, aby pri nich nevznikali veľké rady čakajúcich. Preto, ak je väčší počet hostí, je vhodné ponuku jednotlivých bufetových stolov znásobiť.  

 

 

 

Pre darčeky, alebo pre výstavku reklamných exponátov a pod., sa pripravuje špeciálny stôl.

Pri cocktail party väčšieho rozsahu, alebo pri veľmi oficiálnej akcii je vhodné zaistiť hudobnú produkciu a nezabudnúť na sebaprezentáciu vhodným oblečením.
Pri týchto akciách býva zvykom premietať v priebehu večera propagačné, komerčné, alebo inštruktážne filmy.