Choď na obsah Choď na menu

Firemný večierok

Harley Saloon® so svojou veľkou kapacitou, unikátnou westernovo-mexickou atmosférou,  najväčšou letnou terasou s odsúvacou strechou, záhradou, dvoma separátnymi miestami pre program a tancovanie, bezproblémovým parkovaním, Vám poskytne ideálne miesto na netradičný firemný večierok, aj pre väčšie množstvo pozvaných hostí. Harley Saloon® neúčtuje žiaden prenájom priestoru, žiadne parkovné, alebo iné "podružné náklady". Akcia Vás bude stáť iba to, čo skonzumujete a služby, ktoré si Vy objednáte.

Firemný večierok v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon®

Medzi spoločenské udalosti, ktoré vypovedajú o vysokej firemnej kultúre Vašej spoločnosti patrí aj firemný večierok. Je to príležitosť a spôsob, kde firma prezentuje seba ako značku.

 

Starostlivosť o klienta je nesporne základným predpokladom úspechu firmy. Významné udalosti a zároveň príležitosti prezentácie firmy, sú napríklad aj uvádzanie nových produktov, alebo služieb na trh, otváranie nových pobočiek,  zmeny v organizácii alebo názve spoločnosti atď. Vaši klienti určite ocenia, ak takúto udalosť sprevádza event, na ktorom majú príležitosť bližšie sa zoznámiť s novým produktom alebo službou a pre Vás to je príležitosť spoznať svojich klientov osobne.

 

Rovnako dôležitá je aj starostlivosť v rámci firmy smerom dovnútra. Dobrí a lojálni zamestnanci sú vtedy, ak cítia, že sú neoddeliteľnou súčasťou firmy a jej úspechu. Jedným zo spôsobov ako ukázať zamestnancom, že sú pre firmu dôležití, je usporiadať pre nich firemný večierok.

 

 Reštaurácia Harley Saloon® Bratislava- skvelé miesto na firemný večierok

Vzhľadom na to, že ľudia oddávna majú prirodzenú potrebu sa stretnúť a zhodnotiť spoločné úsilie, nie je dôležité ani tak to, aký honosný večierok usporiadate, ale hlavne to, ako sa ľudia budú baviť.

Harley Saloon® patrí medzi zážitkové reštaurácie v Bratislave

Úspech firemného večierka je z veľkej časti závislý od prostredia, do ktorého ho umiestnite, ale ešte viac od kreativity, pretože pri tomto druhu eventu prezentujete svoju invenciu a nápady. Aby bol Váš večierok jedinečný, nesmie mu chýbať šarm, elegancia a výzdoba, ktorá podtrhne celkovú atmosféru. Správnou kombináciou výzdoby, osvetlenia, hudby, kvetinovej výzdoby a prvkov, ktoré vystihnú tému, docielite, aby bol Váš večierok nezabudnuteľný nielen pre Vás, ale aj pre všetkých Vašich hostí. Môže sa riešiť v hudobnom štýle napr. oldies, v štýle oblečenia, alebo sa môžu zakomponovať rôzne atrakcie ako napr. penová party, beach party, tombola, spoločenské hry, súťaže a pod.
 
 
 
Vhodný je firemný príhovor, ktorý by mal byť krátky, výstižný, vtipný a v každom prípade pozitívny.

 

Súčasťou každej výnimočnej spoločenskej udalosti je aj výnimočné jedlo. Prichádzať s novými nápadmi, variáciami, chuťami, aby jedlo a služby s ním súvisiace nabrali na význame, aby tvorilo dôležitú súčasť dekorácie celého priestoru, a aby Vás vystihovalo. Fantázii pri výbere jedla sa medze nekladú. Platí zásada, ako pri všetkých typoch eventov, čím prekvapivejšie a nečakanejšie, tým väčší úspech u Vašich hostí, ale na druhej strane sa neodporúča ísť do extrémov.

Harley Saloon® patrí medzi zážitkové reštaurácie v Bratislave

 

Stačí naozaj málo na to, aby ste  vyjadrili svoju úctu  zamestnancom, obchodným partnerom, či klientom za doterajšiu spoluprácu a motivovali ich k tej ďalšej. Na to je vhodný  darček, ktorý sa  odovzdáva tesne pred odchodom.

 

Darček, aj keď malý, vždy poteší a môže mať pre mnohých vysokú morálnu hodnotu. Dobrí a lojálni zamestnanci sú vtedy, ak cítia, že sú neoddeliteľnou súčasťou firmy a jej úspechu. Každému dobre padne, keď dostane najavo, že je dôležitý a výnimočný.

 

Dobrá zábava-úspech firemného večierka, istota v Harley Saloon® Bratislava

 

 

 Desať rád, ako prežiť firemný večierok