Choď na obsah Choď na menu

Garden party

Harley Saloon® so svojou veľkou kapacitou, unikátnou westernovo-mexickou atmosférou,  najväčšou letnou terasou s odsúvacou strechou, záhradou, dvoma separátnymi miestami pre program a tancovanie, bezproblémovým parkovaním, Vám poskytne ideálne miesto pre  spoločenské stretnutie aj väčšieho množstva pozvaných hostí, ktoré sa môže konať buď po firemných meetingoch, konferenciách, prezentáciách, alebo ako samostatný firemný event.

Harley Saloon® neúčtuje žiaden prenájom priestoru, žiadne parkovné, alebo iné "podružné náklady". Akcia Vás bude stáť iba to, čo skonzumujete a služby, ktoré si Vy objednáte.

 

Garden party znamená pohostenie v prírode, no na rozdiel od organizovania priamo v prírode, Vám zázemie „kamennej“ prevádzky zabezpečí hygienický servis, ktorého deficit v prírode by mohol ohroziť výsledný dojem z podujatia.

 

 Garden party v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon®

  

Organizáciu podujatia môžete smerovať do dvoch podôb:

-  neformálny piknik alebo grilovacia party pre kolegov, obchodných partnerov, priateľov, kde sa nemusí bazírovať na mnohých spoločenských konvenciách, čo vytvára všeobecnú atmosféru pohody a relaxu. Jedlo na garden party vždy riešte pestro, aby oslovilo čo najväčšie spektrum Vašich hostí, pretože nie je možné, aby ste poznali chuť a apetít všetkých. Fantázii pri výbere jedla sa medze nekladú. Platí zásada, ako pri všetkých typoch eventov, čím prekvapivejšie a nečakanejšie, tým väčší úspech u Vašich hostí, ale na druhej strane sa neodporúča ísť do extrémov. Je dôležité, aby príprava bola jednoduchá a veľmi rýchla. Nie je vhodné pripraviť nič, čo vysychá, stráca farbu a chuť státím, ale hlavne nepoužívať suroviny rýchle podliehajúce skaze. Na druhej strane je ale dôležité, aby jedla bolo dostatočné množstvo, pretože hlad je zlý pán a je potrebné myslieť aj na oneskorencov.

 

Garden party v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon® 

Menu môžete ponúkať buď studené, teplé, alebo kombinované. Ak sa rozhodnete pre grilovanie, (barbecue) tak grilovať sa dá v podstate všetko. Ryby, dary mora, všetky druhy a formy mäsa, syr, zelenina, ovocie, dokonca aj sladkosti. Nezabudnite na prílohy, omáčky a marinády.
Zaujímavý spôsob môže byť aj spôsob, že hosť si môže svoje jedlo ugrilovať sám.

- formálna záhradná slávnosť s charakterom recepcie, na ktorej platia isté pravidlá.

Garden party v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon®Záhradná slávnosť má na rozdiel od garden party formálnejší charakter, no v porovnaní s recepciou sa môže niesť v uvolnenejšom duchu. Spoločenská etiketa je prísnejšia, podávajú sa tu slávnostnejšie a na prípravu náročnejšie jedlá formou bufetu, vyberané vína, sekty a šampanské. Hlavnou gastronomickou atrakciou je tiež prevádzkovanie grilu. Na porovnanie s Garden party, záhradné slávnosti začínajú skôr vo večerných, až nočných hodinách. Večerná záhradná slávnosť predpokladá nasvietenie priestoru lampami, lampiónmi, alebo reflektormi. Atmosféru záhradnej slávnosti vždy umocnia doplnky a použité farby. Netreba sa báť pestrosti, rôznorodosti a namiesto klasickej výzdoby, ktorú máme zažitú z celého roka, môžeme vyskúšať rôzne zábavné prvky. Nezabudnite, že k záhradnej slávnosti patrí tanečný parket a vhodné je mať pripravený  program so spoločenskými hrami, tombolou a podobne.

Vôňa leta priam láka presťahovať zábavu s kolegami a priateľmi do priestoru kde môžete byť v sebe menšom kontakte s prírodou.