Choď na obsah Choď na menu

Raut

Harley Saloon® so svojou veľkou kapacitou, unikátnou westernovo-mexickou atmosférou, klimatizovaným interiérom, najväčšou letnou terasou s odsúvacou strechou, záhradou, dvoma separátnymi miestami pre program a tancovanie, bezproblémovým parkovaním, Vám poskytne skvelé  miesto na netradičný raut aj pre väčšie množstvo pozvaných hostí, ktoré sa môže konať buď po firemných meetingoch, konferenciách, prezentáciách, alebo ako samostatný firemný event. Harley Saloon® neúčtuje žiaden prenájom priestoru, žiadne parkovné, alebo iné "podružné náklady". Akcia Vás bude stáť iba to, čo skonzumujete a služby, ktoré si Vy objednáte.

 

Rauty sú gala recepcie so spoločenským zameraním, uskutočňujúce sa v rozličnom dennom, alebo večernom čase, buď s krátkym, alebo celovečerným programom. Gala recepcie s krátkym programom, ktoré trvajú maximálne tri hodiny, bývajú obvykle organizované v stoji. Akcie s celovečerným alebo polnočným programom sú organizované pri stole. Večerné akcie sú organizované s programom, tancom, so zábavnými spoločenskými hrami, prípadne aj s ľudovými obyčajami.

Raut v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon®

 

Program máva časť spoločenskú a gastronomickú. V prestávkach medzi jednotlivými číslami programu sú gastronomické chody pre hostí pripravené na bufetových stoloch.

 

Raut v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon®

 

Spravidla sa raut plánuje za účelom určitého uvoľnenia hostí, napr. v polovici doby trvania konferencií, sympózií, festivalov, turistických zájazdov alebo rekreačných pobytov.

 

Býva zvykom oboznámiť hostí na pozvánke s programom celého večeradress code, ktorý určí usporiadateľ podľa zamerania programu a prostredia, v ktorom gala recepciu organizujete.

 

Vítacia komisia sa v prípadoch usporiadania gala recepcie neustanovuje. Hostia, ktorí prešli tzv. stanovišťom protokolu, obdržia pri svojom stole aperitív.