Choď na obsah Choď na menu

Vianočný večierok

Harley Saloon® so svojou unikátnou westernovo-mexickou atmosférou,  troma barmi v interiéri, bezproblémovým parkovaním, Vám poskytne ideálne miesto na netradičný vianočný večierok aj pre väčšie množstvo pozvaných hostí. Harley Saloon® neúčtuje žiaden prenájom priestoru, žiadne parkovné, alebo iné "podružné náklady". Akcia Vás bude stáť iba to, čo skonzumujete a služby, ktoré si Vy objednáte.

Vianočný večierok v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon

Vianočný večierok je dnes už tradične súčasťou firemnej kultúry a možno jeden z najkrajších spôsobov ako sa môže vedenie firmy poďakovať svojim zamestnancom za celoročné úsilie, v čase, keď sú všetci v radostnom očakávaní Vianoc.

 

Vianočný večierok nie je náročný na kreativitu, pretože je to neformálne stretnutie, nenáročné na spoločenskú etiketu a obdobie Vianoc jeho dizajn jednoznačne určuje. Vhodný je firemný príhovor, ktorý by mal byť krátky, výstižný, vtipný a v každom prípade pozitívny.

 

Stačí naozaj málo na to, aby ste  vyjadrili svoju úctu  zamestnancom, obchodným partnerom, či klientom za doterajšiu spoluprácu a motivovali ich k tej ďalšej. Na to je vhodný darček, ktorý sa  odovzdáva tesne pred odchodom.

 Vianočný večierok v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon®

Darček, aj keď malý, vždy poteší a môže mať pre mnohých vysokú morálnu hodnotu. Dobrí a lojálni zamestnanci sú vtedy, ak cítia, že sú neoddeliteľnou súčasťou firmy a jej úspechu. Každému dobre padne, keď dostane najavo, že je dôležitý a výnimočný.

 

 

 

Vzhľadom na to, že ľudia oddávna majú prirodzenú potrebu sa stretnúť a zhodnotiť spoločné úsilie,  nie je dôležité ani tak to, aký honosný večierok usporiadate, ale hlavne to, ako sa ľudia budú baviť.

 

Vianočná party v Bratislave to je reštaurácia a pub Harley Saloon®

Desať rád, ako prežiť firemný vianočný večierok